Изборник
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„BMW, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Lexus, Subaru, Toyota žabice za fiksiranje tapacira na A stubu” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata” has been added to your cart. Continue shopping
“Lexus, Toyota žabice sa vezicom za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata” has been added to your cart. Continue shopping
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Chrysler, GM, Ford, Land Rover, Mazda kopče za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,9mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 7,9mm
Ukupna dužina : 9,4mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : N90533301
Kataloški broj 24119
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu




