Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Autobusi, Ford, kamioni kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Chrysler, Ford, GM auto žabice za plastične obloge” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
„Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bezbojna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 15*17,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : natur
Prečnik glave : 15*17,2mm
Za rupu : 8*12mm
Ukupna dužina : 15mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51458161557
Kataloški broj 15094
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5146,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu




