Изборник
„Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Braun |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 11*15mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : braun
Prečnik glave : 11*15mm
Za rupu : 10mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51477117532
Kataloški broj 15109
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, X1, X3, X6 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 544,00 рсд Dodaj u korpu




