Изборник
“Ford, Mazda kopče za pričvršćivanje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo, Univerzalne |
| Prečnik glave | 19,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19,7mm
Za rupu : 6.5mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: 51111944537
Kataloški broj 15894
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 5, 6, 7 žabice za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu





