Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 8,2mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 25,2*29,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,8mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bezbojna
Prečnik glave : 25,2*29,7mm
Za rupu : 8,2mm
Visina : 16,8mm
Kom / pak : 25
BMW Nr.: –
Kataloški broj 15958
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu





