Изборник
“Honda, Isuzu, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW žabice za fiksiranje unutrašnje obloge i tapacir sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Pragovi i rubovi, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 8,5*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8,5*14mm
Prečnik osovine : 5*8mm
Ukupna dužina : 15,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51711496621
Kataloški broj 15096
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika
Оцењено са 0 од 544,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda Volkswagen univerzalna metalne žabice
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu




