Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Audi, BMW, Seat, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 14,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 23,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Glava : 14mm
Za rupu : 9mm
Ukupna dužina : 23mm
Kom/pak : 25
BMW Nr.: 51418172050
Volkswagen Nr.: 481867197
Kataloški broj 15712
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Оцењено са 0 од 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu





