Изборник
| Boja | Braun |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 14*25mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : braun
Prečnik glave : 14*25mm
Za rupu : 6.5mm
Visina : 14,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr.: 51337052945
Kataloški broj 15071
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu




