Изборник
“Volkswagen kopče za spajanje plastičnih delova” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat univerzalna zakivna navrtka sa navojem M6” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | BMW |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 9*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 8,9×11,9mm
Za rupu : 6,5mm
Ukupna dužina : 11,2mm
Kom / pak : 10
BMW Nr. : 51478244458
Kataloški broj 24791
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
BMW žabice za fiksiranje maske hladnjaka (metalna žabica)
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW 3, 7, Mercedes kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)
Оцењено са 0 од 5167,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Fiat, BMW, Opel žabice za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5100,00 рсд Dodaj u korpu




