Изборник
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chevrolet, Ford, GM, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 14*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 14*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: –
GM Nr.: 11518357
Kataloški broj 19322
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Opel, Renault kopče za tapacire na vratima
Оцењено са 0 од 596,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford Edge, Fiesta, Kuga, Mustang, Opel Mokka žabice za fiksiranje pragova i tapacira
Оцењено са 0 од 599,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu




