Изборник
„Univerzalne tiple za šraf 4.8mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Graničnik za pojaseve” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW 3 (e46) žabice za fiksiranje prednjeg branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje obloge automobila i motocikla” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalni čepovi za karoserije 22mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler, Mercedes |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 29,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 18mm
Tipla : 7,6mm
Ukupna dužina : 29mm
Kom/pak : 10
Chrysler Nr.: 55350747A, 55350747AB
Mercedes Nr.: 1639881678
Kataloški broj 15025




