Изборник
“Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Univerzalne kopče sa klinom“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, GM auto žabice za fiksiranje izolacije na haubi“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Volvo nitna za fiksiranje podkrila“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Volvo S60, S80, V70, XC60, XC70, XC90 kopče za fiksiranje obloge motora“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“Chrysler, Fiat Freemont auto kopče, žabice za masku hladnjaka, podkrila i branik” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 13mm
Za rupu : 8mm
Ukupna dužina : 21,5mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 9345A1
Kataloški broj 15050
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 552,00 рсд Dodaj u korpu





