Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Honda, Mazda, Toyota žabice za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 9*23mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 9*23mm
Rupa : 10*11mm
Ukupna dužina : 9,7mm
Kom / pak : 10
Citroen, Peugeot Nr.: 703018
Kataloški broj 16716
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla
Оцењено са 0 од 51.710,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Univerzalne žabice za tapacire, branike i zaštite motora
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu





