Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 10,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 699645
Kataloški broj 15612
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Dacia, Fiat, Peugeot, Renault žabice za tapacir
Оцењено са 0 од 546,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Citroen, Fiat, Peugeot kopče za fiksiranje izolacije haube
Оцењено са 0 од 530,00 рсд Dodaj u korpu





