Изборник
“Ford univerzalne čepovi za obloge u vozilima” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 14*20mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 40,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 40mm
Prečnik osovine : 14*20mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom/pak : 2
Citroen Nr.: 7584AQ
Kataloški broj 15015
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje keder gume
Оцењено са 0 од 536,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 545,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu




