Изборник
„BMW, Ford, Volvo žabice za fiksiranje obloge“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Citroen, Peugeot |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 26,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 20,5mm
Prečnik tiple : 7,3mm
Ukupna dužina : 26,3mm
Kom / pak : 25
Citroen Nr.: 698317
Kataloški broj 15031
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla
Оцењено са 0 од 51.710,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 568,00 рсд Dodaj u korpu




