Изборник
“Ford C-Max, Fiesta, Focus, Fusion žabice za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Dacia, Renault, Volvo |
| Dimenzije rupe | 8,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 8,5mm
Ukupna dužina : 18,7mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7703077354
Volvo Nr.: 30755028
Kataloški broj 16300
Повезани производи
-
Honda
Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila
Оцењено са 0 од 5160,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Mercedes, Volvo univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Alfa Romeo, Fiat, Lancia, Mercedes, Volkswagen, Volvo auto žabice za tapacir i obloge motora
Оцењено са 0 од 542,00 рсд Dodaj u korpu





