Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Daewoo, Subaru, Toyota |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,8mm
Prečnik osovine : 8,4mm
Ukupna dužina : 17,2mm
Kom/pak : 25
Daewoo Nr.: 09409A08309
Subaru Nr.: 909130146
Toyota : 90467-10192
Kataloški broj 15308
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Audi, BMW, Ford, Mini, Opel, Volkswagen univerzalni šestougaoni limeni šraf sa podloškom 4,8mm
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu




