Изборник
„Citroen Evasion, Fiat Scudo, Ulisse, Peugeot 806 žabice za fiksiranje keder gume“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Toyota žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Nissan, Tesla, Toyota kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Nissan kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Mercedes, Opel žabice za fiksiranje donje zaštite vozila” has been added to your cart. Continue shopping
„Opel šraf za karter M14*1,5mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Opel Astra, Vectra kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 22,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 22mm
Prečnik osovine : 9mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr.: 735398155
Kataloški broj 15574
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu




