Изборник
“Ford Fiesta, Volkswagen univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Alfa Romeo, Fiat, Lancia |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Univerzalne, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 20,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 20mm
Za rupu : 8*8mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 25
Fiat Nr.: 7745194
Kataloški broj 15565
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 2,9mm
Оцењено са 0 од 538,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




