Изборник
„Lexus, Suzuki, Toyota kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
„Mercedes, Volvo kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Chrysler, Fiat, GM, Opel |
| Dimenzije rupe | 6,5mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima |
| Prečnik glave | 14,6mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
SKU
180309
Категорије Alfa Romeo - Fiat - Lancia, Chevrolet - Daewoo - Opel, Chrysler, Gm
Tag 180309
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14,6mm
Prečnik tiple : 6,3mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Chrysler Nr.: 06509103AA
Fiat Nr.: 06509103AA
GM Nr.: 21077123
Kataloški broj 19440




