Изборник
“Audi, BMW, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Ford žabice za fiksiranje obloga” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crvena |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne, Ukrasne lajsne unutrašnje |
| Prečnik glave | 11,5*11,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crvena
Prečnik glave : 11,3*11,5mm
Prečnik osovine : 8*8mm
Ukupna dužina : 16mm
Kom/pak : 10
Fiat Nr.: 735579326
Kataloški broj 28820
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




