Изборник
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 13,9mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice, Šrafovi, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 13,9mm
Prečnik tiple : 9mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom / pak : 10
Fiat Nr.: 51788393
Kataloški broj 19429
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,9mm
Оцењено са 0 од 535,00 рсд Dodaj u korpu




