Изборник
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“BMW šestougaoni šraf sa podloškom” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Fiat |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 7,8*10mm |
| Ukupna dužina ili visina | 15,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 7,8*10mm
Za rupu : 9mm
Ukupna dužina : 15,7mm
Kom / pak : 25
Fiat Nr.: 71719954
Kataloški broj 15853
Повезани производи
-
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne žabice za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 540,00 рсд Dodaj u korpu






