Изборник
„Ford univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW kopče za ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
„BMW, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford |
| Dimenzije rupe | 7,5mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 19,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 19mm
Prečnik osovine : 7,6mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom / pak : 10
Ford Nr.: 1639908
Kataloški broj 25748
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Ford, Seat, Škoda, Volkswagen tipla za fiksiranje podkrila (za šraf 183071)
Оцењено са 0 од 566,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, GM kopče za fiksiranje plastičnih elemenata u vozilu
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu




