Изборник
“Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
“Seat, Škoda set za reparaturu zadnjih podizača stakla, leva strana” has been added to your cart. Continue shopping
„Hyundai, Subaru žabice za fiksiranje prednjeg branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Citroen, Renault klizači za reparaturu prednjih podizača stakla“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*13mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12*20mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12*20mm
Za rupu : 8*13mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W716352S300, 5270438
Opel Nr.: 1222281, 11610926
Kataloški broj 19320
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Mazda, Mitsubishi, Opel, Toyota kopče za fiksiranje maske hladnjaka
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Ford, Opel žabica za fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot kopče žabice za podkrila
Оцењено са 0 од 595,00 рсд Dodaj u korpu




