Изборник
“Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes tiple za kopče ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Univerzalne kopče za tapacir sa klinom” has been added to your cart. Continue shopping
„Ford Transit kopče za krovni tapacir (nebo)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Mercedes 190 kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Mazda |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 8*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 8*12mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 12,3mm
Kom/pak : 25
Ford Nr.: 3M8Z1502316A
Kataloški broj 14999
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 557,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu




