Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije” has been added to your cart. Continue shopping
„Mitsubishi, Subaru, Tesla žabice za fiksiranje tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Ford, Land Rover |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 12,2mm
Za rupu : 5,8mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 10
Ford Nr.: W701194S300, 6696122
Land Rover Nr.: DKP5279L
Kataloški broj 21290
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Autobusi, Ford, kamioni kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 5227,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




