Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | GM |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 25,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 27,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 25mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 27mm
Kom/pak : 25
GM Nr.: 25663903
Kataloški broj 15472
Повезани производи
-
Gm
GM, Suzuki, Toyota auto kopče za unutrašnje plastične elemente
Оцењено са 0 од 5115,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu




