Изборник
“Fiat, Renault, Škoda tiple za kopče (180041)” has been added to your cart. Continue shopping
“Suzuki, Toyota kopče za fiksiranje keder gume ispod haube” has been added to your cart. Continue shopping
“Toyota Corolla kopče za fiksiranje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Renault R5, R12 šraf za karter M18*1,5mm” has been added to your cart. Continue shopping
„Audi, Seat, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | GM, Opel |
| Dimenzije rupe | 8*8mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 30,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 7,8*8,1mm
Ukupna dužina : 30mm
Kom/pak : 10
GM Nr.: 10285935
Opel Nr.: 2240973
Kataloški broj 20905
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Opel univerzalne kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 565,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Оцењено са 0 од 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Univerzalne tiple za šraf od 3,5mm
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu




