Изборник
“Opel, Renault Master žabice za fiksiranje nosača auspuha” has been added to your cart. Continue shopping
“Alfa Romeo Mito, Fiat Grande Punto žabice za fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mitsubishi, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 9,0mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji, Ostalo |
| Prečnik glave | 17,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 17,7mm
Prečnik osovine : 8,8mm
Ukupna dužina : 19,4mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MR200300
Suzuki Nr.: 09409-08327-000
Kataloški broj 15319
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Subaru, Suzuki, Volvo žabice za fiksiranje plastičnih elemenata i podkrila
Оцењено са 0 од 5160,00 рсд Dodaj u korpu





