Изборник
„Univerzalne kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda CR-V žabice za fiksiranje pragova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“BMW, Mercedes univerzalne tiple za 3,9mm šraf za lim” has been added to your cart. Continue shopping
„Citroen, Ford, Honda, Mazda, Mitsubishi, Peugeot, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota kopče za tapacir na vratima“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8*11mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 16,7*16,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 16,7*16,7mm
Prečnik osovine : 8*11mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 87758-37000
Kataloški broj 16057
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu




