Изборник
“Lexus, Toyota kopče za ukrasne lajsne branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“GM, Opel auto žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Žuta |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 16,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 17,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : žuta
Prečnik glave : 16,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 17mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: 82315-38000
Kataloški broj 15460
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Ford
Ford, Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Nissan kopče za fiksiranje branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5107,00 рсд Dodaj u korpu




