Изборник
„Univerzalne tiple za šraf 4.8mm“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9*12mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 10*12mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10*12mm
Prečnik osovine : 9*12mm
Ukupna dužina : 14,3mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: –
Kataloški broj 16123
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Honda, Hyundai, Suzuki kopče za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 5111,00 рсд Dodaj u korpu





