Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Hyundai, Kia |
| Dimenzije rupe | 9,5*12,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 10*11mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 10*11mm
Osovina : 9,5*12,5mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Hyundai Nr.: –
Kataloški broj 16696
Повезани производи
-
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, i10, Santa Fe auto kopče za fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 562,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Elantra, Sonata, Kia univerzalne tiple za šraf od 4,2mm
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia kopče za fiksiranje ukrasne lasjne
Оцењено са 0 од 5135,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai Accent, Santa Fe kopče za ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 5140,00 рсд Dodaj u korpu





