Изборник
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Land Rover |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 18,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 12,5mm
Za rupu : 7,8*9,5mm
Ukupna dužina : 18mm
Kom/pak : 10
Land Rover Nr.: DYC500020
Kataloški broj 21286
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Land Rover, Opel, Renault kopče za tapacir na vratima i ukrasne lajsne, rubove
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Land Rover kopče za fiksiranje tapacira na vratima
Оцењено са 0 од 575,00 рсд Dodaj u korpu




