Изборник
“Ford Fiesta kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Lexus, Toyota |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 29,8mm |
| Ukupna dužina ili visina | 20,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 29,8mm
Prečnik osovine : 7mm
Ukupna dužina : 20mm
Kom/pak : 10
Toyota Nr.: 90467-09006
Kataloški broj 16290
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Lexus, Peugeot, Toyota univerzalne žabice za tapacir i za fiksiranje branika
Оцењено са 0 од 570,00 рсд Dodaj u korpu





