Изборник
„Fiat Stilo – Lancia Y tiple za fiksiranje branika“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje patosnice (za žabicu 188251,188252)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Nissan kopče za prednju masku” has been added to your cart. Continue shopping
“Limena navrtka (flips) za šraf 4,8mm” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Subaru |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Podkrila – blatobrani unutrašnji |
| Prečnik glave | 15,3mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,6mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,3mm
Prečnik osovine : 6mm
Ukupna dužina : 13,6mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MR288150
Subaru Nr.: 909130013
Kataloški broj 16188
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu




