Изборник
“M6 univerzalne limene navrtke sa metričkim navojem” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Mitsubishi, Nissan, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 18,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 14,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 18mm
Prečnik tiple : 10mm
Ukupna dužina : 14,5mm
Kom/pak : 10
Mitsubishi Nr.: MB711902
Nissan Nr.: 01553-00202
Suzuki Nr.: 09409-07320-000
Kataloški broj 21386
Повезани производи
-
Mitsubishi
Mitsubishi, Suzuki, Toyota žabice za fiksiranje obloge motora i tapacira
Оцењено са 0 од 577,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Mitsubishi, Toyota univerzalne tiple za šraf od 6,3mm
Оцењено са 0 од 525,00 рсд Dodaj u korpu -
Hyundai - Kia
Hyundai, Kia, Mazda, Mitsubishi, Subaru, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




