Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan |
| Dimenzije rupe | 5,0mm |
| Namene žabica - kopči | Zaštita motora (gornje izolacije – donji šusplehovi) |
| Prečnik glave | 29,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 11,7mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 29,5mm
Prečnik osovine : 5mm
Ukupna dužina : 11,7mm
Kom/pak : 10
Nissan Nr.: 65846-30F00
Kataloški broj 16173
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
Honda, Mini, Mitsubishi, Nissan, Subaru, Suzuki univerzalne kopče za tapacire, branike
Оцењено са 0 од 550,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Nissan, Suzuki, Toyota kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 595,00 рсдОригинална цена је била: 95,00 рсд.69,00 рсдТренутна цена је: 69,00 рсд. Dodaj u korpu




