Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan |
| Dimenzije rupe | 8*9,5mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 7,7*7,7mm |
| Ukupna dužina ili visina | 22,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 7,7*7,7mm
Prečnik osovine : 7,7*9,5mm
Ukupna dužina : 22mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: 62318-33M00
Kataloški broj 16147
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Toyota univerzalne tiple za šraf od 4,8mm
Оцењено са 0 од 5150,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Lexus
Žabice za fiksiranje obloge motora i fiksiranje tapacira
Оцењено са 0 од 554,00 рсд Dodaj u korpu




