Изборник
“BMW žabice za fiksiranje pragova i prahobrana” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Nissan, Subaru, Suzuki |
| Dimenzije rupe | 10,0mm |
| Namene žabica - kopči | Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 24,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 9,0mm |
| Vrsta delova | Navrtke, matice, Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 24mm
Prečnik tiple : 10mm
Ukupna dužina : 9mm
Kom/pak : 25
Nissan Nr.: –
Kataloški broj 21415
Повезани производи
-
Chevrolet - Daewoo - Opel
Chevrolet, Daewoo, Honda, Mazda, Opel, Subaru kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5124,00 рсд Dodaj u korpu -
Autobusi i kamioni
Univerzalne kopče za fiksiranje unutrašnje obloge u vozilu
Оцењено са 0 од 569,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Subaru kopče za fiksiranje prednjih branika i podkrila
Оцењено са 0 од 5123,00 рсд Dodaj u korpu




