Изборник
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda Civic kopče za ukrasne lajsne“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Honda, Mitsubishi, Toyota kopče za prednji branik“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Audi, Seat, Škoda, Volkswagen kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Ford, Mercedes žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Fiat kopče za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Dimenzije rupe | 6,0mm |
| Namene žabica - kopči | Za fiksiranje keder gume |
| Prečnik glave | 6*14mm |
| Ukupna dužina ili visina | 12,2mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 6*14mm
Prečnik tiple : 6mm
Ukupna dužina : 12,2mm
Kom/pak : 25
Opel Nr.: 148311, 11611342
Kataloški broj 21648
Повезани производи
-
Autobusi i kamioni
Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Daewoo, Lexus, Mazda, Suzuki, Toyota kopče za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 559,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Chrysler, Dacia, Ford, Land Rover, Opel, Renault, Volkswagen auto žabice za fiksiranje podkrila (unutrašnji blatobran)
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Ford, Hyundai, Kia, Mercedes, Opel, Peugeot, Volkswagen, Volvo univerzalne žabice
Оцењено са 0 од 558,00 рсд Dodaj u korpu




