Изборник
| Boja | Srebrna |
|---|---|
| Brend automobila | Opel |
| Namene žabica - kopči | Ostalo |
| Prečnik glave | 12,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 63,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : srebrna
Prečnik glave : 12,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 63,5mm
Kom/pak : 2
Opel Nr.: 0132608
Kataloški broj 21651
Повезани производи
-
Bmw - Mini Cooper
Audi, BMW, Ford, Mini, Opel, Volkswagen univerzalni šestougaoni limeni šraf sa podloškom 4,8mm
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Chevrolet - Daewoo - Opel
Citroen, Opel, Peugeot, Renault žabice za tapacir na vratima
Оцењено са 0 од 5168,00 рсд Dodaj u korpu -
Alfa Romeo - Fiat - Lancia
Citroen, Fiat, Mercedes, Opel, Peugeot žabice za fiksiranje obloga i podkrila
Оцењено са 0 од 594,00 рсд Dodaj u korpu -
Bmw - Mini Cooper
BMW, Ford, GM, Opel, univerzalne žabice za fiksiranje obloga
Оцењено са 0 од 560,00 рсд Dodaj u korpu




