Изборник
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Honda, Mazda |
| Dimenzije rupe | 7,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Za fiksiranje kablova |
| Prečnik glave | 15,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 123,00mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Autobusi, Kamioni, Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 15,5mm
Prečnik osovine : 7mm
Dimenzije trake : 6,6x123mm
Kom/pak : 25
Honda Nr.: 90672-SA0-0030
Mazda Nr.: 9928-91-53
Kataloški broj 15299
Повезани производи
-
Citroen - Peugeot
Citroen, Peugeot žabice za fiksiranje kočionih cevi (3)
Оцењено са 0 од 5225,00 рсд Dodaj u korpu





