Изборник
„BMW, Mini, Volkswagen univerzalne kopče za fiksiranje kablova (metalna)“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 10*17mm |
| Namene žabica - kopči | Branici prednji i zadnji |
| Prečnik glave | 35,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 25,3mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 35mm
Prečnik tiple : 10*17mm
Ukupna dužina : 25,3mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7703077470
Kataloški broj 22059
Повезани производи
-
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu




