Изборник
„Mazda žabice sa vezicom za fiksiranje kablova“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
| Boja | Zelena |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 8,0mm |
| Namene žabica - kopči | Ostalo, Tapaciri na vratima, Unutrašnje obloge u vozilima |
| Prečnik glave | 13,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 19,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : zelena
Prečnik glave : 13,5mm
Prečnik osovine : 8mm
Ukupna dužina : 19mm
Kom/pak : 25
Renault Nr.: 7701049008
Kataloški broj 15363
Повезани производи
-
Renault - Dacia
Renault Kangoo, Master, Trafic kopče za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 579,00 рсд Dodaj u korpu -
Honda
Honda, Mitsubishi, Nissan, Renault kopče za fiksiranje podkrila i branika
Оцењено са 0 од 5110,00 рсд Dodaj u korpu -
Citroen - Peugeot
Citroen, Dacia, Peugeot, Renault žabice za fiksiranje kablova u motornom prostoru
Оцењено са 0 од 585,00 рсд Dodaj u korpu




