Изборник
“Chevrolet, Daewoo, Hyundai, Kia, Mazda kopče za tapacire i fiksiranje podkrila” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat univerzalni kopče” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Bela |
|---|---|
| Brend automobila | Renault |
| Dimenzije rupe | 7,5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Ukrasne lajsne spoljne |
| Prečnik glave | 13,0mm |
| Ukupna dužina ili visina | 13,5mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : bela
Prečnik glave : 13mm
Prečnik tiple : 7,9*8,2mm
Ukupna dužina : 13,5mm
Kom/pak : 10
Renault Nr.: 7701061133
Kataloški broj 22054
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Renault, Seat, Volkswagen kopče za tapacir
Оцењено са 0 од 590,00 рсд Dodaj u korpu -
Renault - Dacia
Renault Laguna žabice za fiksiranje ukrasne lajsne
Оцењено са 0 од 549,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu




