Изборник
“Fiat, Volkswagen žabice za pričvršćivanje fara” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne kopče za tapacir na vratima” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Chrysler Cherokee, Fiat Freemont, Lancia Flavia auto žabice za fiksiranje tapacira” has been added to your cart. Continue shopping
“Iveco, Opel, Renault žabice za fiksiranje ukrasne lajsne” has been added to your cart. Continue shopping
“Mazda, Nissan kopče za pričvršćivanje branika” has been added to your cart. Continue shopping
“Alfa Romeo, Fiat tiple tapacira za vrata” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat drzač poluge” has been added to your cart. Continue shopping
“Univerzalne žabice za fiksiranje kablova” has been added to your cart. Continue shopping
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 7,5*8mm |
| Namene žabica - kopči | Spoljašne obloge na vozilima (motorni prostor itd…) |
| Prečnik glave | 23,2mm |
| Ukupna dužina ili visina | 16,4mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 23,2mm
Prečnik osovine : 7,4*8mm
Ukupna dužina : 16,4mm
Kom/pak : 25
Škoda Nr.: 1H0819055C01C
Kataloški broj 15341
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Peugeot, Renault, Seat, Volvo kopče za tapacir na vratima i fiksiranje pragova
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault,Seat, Škoda, Volkswagen kopče za fiksiranje kablova
Оцењено са 0 од 548,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Citroen, Dacia, Mercedes, Peugeot, Renault, Volkswagen kopče za fiksiranje obloge
Оцењено са 0 од 555,00 рсд Dodaj u korpu





