Изборник
„Ford, Mazda kopče za fiksiranje izolacije haube“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Chrysler, Ford, GM auto žabice za fiksiranje tapacira“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
„Univerzalne žabice za tapacir“ је додат у вашу корпу. Наставите куповину
“Fiat kopče za tapacir” has been added to your cart. Continue shopping
| Boja | Crna |
|---|---|
| Brend automobila | Škoda, Volkswagen |
| Dimenzije rupe | 10,6mm |
| Namene žabica - kopči | Pragovi i rubovi |
| Prečnik glave | 14*16,5mm |
| Ukupna dužina ili visina | 21,0mm |
| Vrsta delova | Žabice , kopče, patenti |
| Vrsta vozila | Putnički, teretni automobili |
Cena artikla se odnosi na 1 komad
Boja : crna
Prečnik glave : 14*16,5mm
Za rupu : 10,6mm
Ukupna dužina : 21mm
Kom / pak : 10
Volkswagen Nr. : 6Q0853147
Kataloški broj 24185
Повезани производи
-
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, BMW, Ford, Mini, Seat, Volkswagen žabice za tapacir sa vrata
Оцењено са 0 од 563,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Audi, Citroen, Dacia, Peugeot, Renault, Volkswagen žabice za fiksiranje obloga vrata
Оцењено са 0 од 556,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
BMW, Škoda, Volkswagen žabice za fiksiranje unutrašnje obloge karoserije
Оцењено са 0 од 598,00 рсд Dodaj u korpu -
Audi - Seat - Volkswagen
Aud, BMW flips za donju zaštitu motora i karoserije
Оцењено са 0 од 5120,00 рсд Dodaj u korpu




